خرسندیم که این دستاورد مهم را به شما عزیزان اعلام می‌کنیم. مرداد ماه 1401 بالاترین رکورد تولید فولاد در تاریخ ارفع بود! این شاهکار قابل توجه به عنوان شاهدی بر فداکاری، نوآوری و تعهد تزلزل ناپذیر تیم ما به مسئولیت‌پذیری است.

با همت و فداکاری، معیارهای قبلی را شکستیم و استاندارد جدیدی برای تولید فولاد تعیین کردیم. تلاش های جمعی، عزم راسخ و تلاش بی وقفه ما به این موفقیت خارق العاده ختم شده است. این دستاورد بر انعطاف پذیری، تسلط بر فرآیندها و سخت کوشی گروه ما تأکید می‌کند.

در حالی که این نقطه عطف تاریخی را جشن می‌گیریم، از تک تک اعضای خانواده آهن و فولاد ارفع قدردانی می‌کنیم. این اشتیاق، تخصص و روحیه خستگی ناپذیر شماست که ما را برای رسیدن به ارتفاعات جدید سوق داده است. با این دستاورد به‌عنوان یک نیروی محرک، آینده را با قدرت تازه‌ای آغاز می‌کنیم، با این آگاهی که با هم، هیچ محدودیتی برای آنچه می‌توانیم به دست آوریم وجود ندارد.

سفر ما با نوآوری و تعهد به شکل دادن به جهانی بهتر و قوی تر ادامه می‌یابد. امید که رکوردهای بیشتری را بشکنیم، به نقاط عطف بزرگتری دست یابیم و میراثی بسازیم که حتی بیشتر بدرخشد.

از اینکه بخشی از داستان موفقیت ما بودید متشکریم

بهترین ها هنوز در راهند!

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!